Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Tegometall WSP Polska Sp. z o.o.

Elektryk/Elektromechanik

  • Pniewy, wielkopolskie pow. szamotulski
  • 28-40 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem i członkiem międzynarodowej grupy przedsiębiorstw.

W naszym zakładzie z siedzibą w Pniewach, powiat szamotulski, zatrudniającym ponad 100 pracowników, zajmujemy się produkcją metalowych systemów regałowych do sklepów i magazynów, wszystkich branż.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń elektrycznych
  • Montaż i naprawę instalacji elektrycznej
  • Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie: elektronika, mechatronika,elektryka, elektromechanika lub pokrewne
  • Uprawnienia SEP ( G-1, G-2)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Praktyczna wiedza techniczna
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów i szukanie efektywnych rozwiązań

Oferujemy

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki świąteczne
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Tegometall WSP Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pniewach przy ul. Konińskiej 26, adres @: rodo_pl@jtegometall.com. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy lub na wypadek ewentualnych roszczeń kandydatów związanych z procesem rekrutacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub innych ustawach szczegółowych przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/aś, wysyłając nam swoje zgłoszenie. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Twoje dane osobowe przetwarzamy na potrzeby rekrutacji wskazanej w ofercie przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji. Odbiorcami Twoich danych są firmy obsługujące nas w ramach IT oraz w szczególnych przypadkach organy państwowe uprawnione do ich przetwarzania. W każdym momencie możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych, kontaktując się z nami pod adresem @: rodo_pl@jtegometall.com. Masz prawo dostępu do swoich danych w celu uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych tj. Tegometall WSP Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Konińskiej 26 w Pniewach dla potrzeb procesu rekrutacji. Mam świadomość, iż podanie danych jest dobrowolne, oraz że zgoda na ich przetwarzanie może być cofnięta w każdej chwili. Oświadczam, że zapoznałam/em z treścią klauzuli informacyjnej o sposobie przetwarzania danych, prawie do ich dostępu oraz możliwości ich poprawiania.