Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

MŁODSZY SPECJALISTA / SPECJALISTA W BIURZE OBSŁUGI WYDZIAŁÓW

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  • Katowice, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

1. Zakres obowiązków:
- współpraca z pracownikami naukowo-dydaktycznymi i dydaktycznymi Uniwersytetu oraz jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu w zakresie zadań realizowanych przez Biuro,
- wsparcie pracowników naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych w zakresie przepływu informacji oraz dokumentów w Uczelni,
- wsparcie procesów administracyjnych wynikających z potrzeb innych działów Uczelni w zakresie pozyskiwania danych od pracowników naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych,
- wsparcie realizacji badań naukowych prowadzonych przez zespoły naukowo-dydaktyczne,
- współpraca z innymi jednostkami w zakresie sprawozdawczości związanej z działalnością Wydziałów Uniwersytetu,
- inicjowanie działań usprawniających pracę jednostki.

2. Niezbędne wymagania:
- wykształcenie wyższe*,
- znajomość narzędzi informatycznych (np. programów z pakietu MS Office, obsługa poczty elektronicznej),
- komunikatywność,
- umiejętność współpracy,
- dobra organizacja pracy,
- dokładność,
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych (umiejętność pracy pod presją),
- umiejętność szybkiego uczenia się,
- chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
- wysoka motywacja do pracy.

- w przypadku stanowiska młodszego specjalisty staż pracy nie jest wymagany
- w przypadku stanowiska specjalisty, oprócz wykształcenia wyższego, wymagane jest także co najmniej trzyletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe (nabyte w ramach stosunku pracy lub poza nim, o ile odpowiada ono swoim zakresem obszarowi zadań wyszczególnionych w ogłoszeniu o naborze)

3. Wymagania dodatkowe:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

4.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku (7:30-15:30), co umożliwi łączenie pracy zawodowej z życiem prywatnym,
- dodatkowe wynagrodzenie roczne – tzw. „trzynastka”,
- dodatek za staż pracy w wysokości 1% wynagrodzenia zasadniczego za każdy rok zatrudnienia. Dodatek jest wypłacany poczynając od czwartego roku zatrudnienia, z tym że wysokość tego dodatku nie może przekroczyć 20% wynagrodzenia zasadniczego,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- pracę, która nie jest monotonna, wymaga zaangażowania i umożliwia rozwój kompetencji zawodowych,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach,
- parking dla pracowników,
- bogaty zakres świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, m.in. dofinansowanie do wypoczynku, pożyczki mieszkaniowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie opłat z tytułu uczęszczania dziecka/i do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego, dofinansowanie opłat z tytułu usług i świadczeń służących wzmacnianiu potencjału zdrowotnego i kulturowego,
- możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego na życie dla pracowników, ich współmałżonków/partnerów życiowych i dzieci,
- możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

Planowane zatrudnienie: 22 marca 2024 r.

5. Wymagane dokumenty:
- CV,
- list motywacyjny,
- skany odpisów/kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie wymagane w procesie rekrutacji na dane stanowisko pracy.

Pliki/skany dokumentów należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: @ (w tytule wiadomości należy wpisać: „Ogłoszenie nr 1/OOW/2024”).

6. Terminy:

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu: 22 lutego 2024 r.

Po wstępnej weryfikacji złożonych ofert, w dniach od 1 do 8 marca 2024 r., zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami.

Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia: 15 marca 2024 r.

7. Informacja dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych:
W przypadku podania danych osobowych w szerszym zakresie niż wynikający z art 22¹ § 1 Kodeksu pracy (tzn. w przypadku umieszczenia dodatkowych danych osobowych, poza tymi które są wymagane), kandydat powinien dołączyć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji.
W przypadku, gdy kandydat jest zainteresowany wzięciem udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez okres najbliższego roku przez Uniwersytet, powinien dołączyć klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacji, także danych osobowych poza tymi, które są wymagane.
1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, z siedzibą przy ul. 1 Maja 50, 40 – 287 w Katowicach, zwany dalej: „administratorem”.
2. Z odpowiednią klauzulą informacyjną RODO[1] administratora można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora oraz w Biuletynie Informacji Publicznej administratora.
[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) [Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, poz. 1, z późn. sprost.].