Specjalista ds. Oceny Ryzyka

Sprint Logistyka Polska
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

GRUPA SPRINT LOGISTYKA POLSKA to wielokrotnie nagradzany tytułem Gazeli Biznesu oraz Super Gazeli Biznesu, za dynamikę rozwoju, pracodawca. Jesteśmy polską firmą transportowo-spedycyjną z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Szczecin

Twoje zadania:

- Weryfikacja kontrahentów zgodnie z przyjętymi procedurami

- Merytoryczna analiza dokumentów rejestrowych kontrahenta oraz posiadanych licencji i zezwoleń

- Kontrola zakresu ubezpieczenia posiadanych przez przewoźnika polis

- Sprawdzenie autentyczności i wiarygodności oferenta

- Wyrażanie zgody na podjęcie współpracy z kontrahentem w zakresie udzielonych uprawnień

- Ustawianie informacji o limitach ubezpieczenia i kredytowych

- Kontrola przebiegu współpracy z kontrahentami

- Kontakt z kontrahentami

Oczekujemy od Ciebie:

- dokładności, samodzielności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań

- umiejętności analitycznego myślenia

- umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie

- zaangażowania i inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

- umiejętności pracy pod presją czas

- gotowość do pracy rotacyjnej

- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym podstawową komunikację

Oferujemy

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

- szkolenie stanowiskowe - wszystkiego Cię nauczymy! :)

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- pracę w stabilnej finansowo firmie

- imprezy i eventy firmowe

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu Lento.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)