Specjalista ds. sprzedaży usług HR

e-work HR Company Poland
  • Łódź, łódzkie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

e-work HR Company Poland poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. sprzedaży usług HR, który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zasobów ludzkich, w tym rekrutacji, szkoleń, doradztwa personalnego oraz zarządzania talentami.

Obowiązki:
• Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
• Budowanie długotrwałych relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań,
• Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji,
• Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu dostosowania strategii sprzedażowej,
• Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
• Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i utrzymywanie pozytywnych relacji.

Wymagania

• Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR: agencji pracy, firmy rekrutacyjne/ outsoursingowe
• Znajomość rynku usług HR, konkurencji oraz trendów w branży,
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
• Umiejętność skutecznej prezentacji i negocjacji,
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
• Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, psychologią lub zasobami ludzkimi),
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Umiejętność posługiwania się j. angielskim poziom komunikatywny- dodatkowy atut

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dwuskładnikowe wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży);
• Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze;
• Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego;
• Dużą samodzielność w działaniu;
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj!
Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

RODO:
1)Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)