Recepcjonistka w klubie fitness

Fitness for Life
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Inny

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Praca od zaraz!
Szukamy osoby dyspozycyjnej, zdecydowanej oraz szukającej pracy w pełnym wymiarze godzin o miłej aparycji, która jest otwarta do ludzi, potrafi łatwo nawiązać kontakt, potrafi zaangażować się w sprawy firmy i posiada podstawową wiedzę w tematyce fitness/siłownia. Praca w zgranym zespole, przyjazna atmosfera!
Praca zmianowa, grafik elastyczny.

Zadania:
- Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,
- Utrzymywanie oraz rozwój relacji z obecnymi klientami,
- Przygotowywanie i sprzedaż napojów/przekąsek,
- Obsługa kasy fiskalnej,
- Obsługa wewnętrznego programu,
- Udział w bieżących sprawach klubu/recepcji.

Wymagania

- Wysoka kultura osobista i komunikatywność, otwartość,
- Uprzejmość w kontaktach bezpośrednich i telefonicznych,
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
- Dyspozycyjność
- Asertywność i umiejętność zachowania się w sytuacji stresowej,
- Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta,
- Aktualna książeczka sanepidowska.

Oferujemy

- Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Możliwość pakietu fitness.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV + list motywacyjny) w tytule podając numer referencyjny lub nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie formuły:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fitness for Life dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)