Firma z 25 letnim stażem poszukuje kosztorysanta

Dierre Północ Sp zo.o.
  • Gdańsk, pomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Praktykant/stażysta

"Poszukiwany Kosztorysant / Specjalista do Wycen w Branży Stolarki Budowlanej"
Firma Dierre Północ Sp. z o.o. Przedstawiciel włoskiego koncernu Dierre Italia poszukują Kosztorysanta / Specjalisty do spraw Wycen.
Firma Dierre Północ Sp. z o.o. stawiają na otwartość i równość szans w procesie rekrutacyjnym. Posiadamy warunki umożliwiające zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, w tym także osoby korzystające z wózka inwalidzkiego. Jesteśmy zobowiązani do tworzenia środowiska pracy przyjaznego dla wszystkich naszych pracowników i wspierania różnorodności.
Opis stanowiska:
Stanowisko: Kosztorysant / Specjalista do spraw Wycen
Zakres obowiązków: Tworzenie wycen oraz kosztorysów dla projektów związanych ze stolarką budowlaną, obejmujących drzwi, bramy i okna.
Doświadczenie: Pożądana praktyczna znajomość w tej lub pokrewnej branży.
Umiejętności: Biegła znajomość pracy w środowisku arkusza kalkulacyjnego, np. Excel. Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć brania udziału w szkoleniach.

Wymagania

Doświadczenie w branży stolarki budowlanej lub pokrewnej.
Znajomość narzędzi do wyceny projektów, zwłaszcza AutoCAD, będzie dodatkowym atutem.
Biegła znajomość pracy w środowisku arkusza kalkulacyjnego, np. Excel.

Oferujemy

Umowę o pracę na pełen etat.
Stabilne zatrudnienie w renomowanych firmach sektora stolarki budowlanej.
Możliwość rozwoju zawodowego oraz wykorzystania kreatywności i samodzielności w pracy.
Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne/premia uzależnione od osiąganych wyników.
Informacja dodatkowa:
UWAGA!! Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę ,na czas nieokreślony oraz, premie za wypracowane zyski dla firmy. Nie ma górnej granicy zarobków. To ty decydujesz, ile zarobisz.
Ze względu na duże zainteresowanie, niestety nie będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie przesłane CV. Wybór kandydatów będzie dokonywany zgodnie z wymaganiami stanowiska i potrzebami firmy.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres @ Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.
Więcej informacji o naszych firmach znajdziesz na stronach internetowych: [] oraz [].
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)