Zatrudnię pilnie studenta/kę do komisu aut używanych w Łodzi

AUTO21
  • Łódź, łódzkie

Handlowiec

Umowa zlecenie

Auto21 - szybko rozwijająca się sieć komisów samochodowych poszukuje dodatkowej pary rąk do pomocy. Na stanowisku Doradcy Klienta, będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie relacji z klientami, oferując spersonalizowane rozwiązania w zakresie zakupy samochodów osobowych oraz rozwiązań finansowych.

Nasz idealny kandydat/ka posiada smykałkę do sprzedaży i orientuje się w usługach finansowych wspierających procesy sprzedażowe. Posiada status studenta oraz chce rozwijać się w obszarze sprzedaży, a także jest miłośnikiem/miłośniczką motoryzacji. Taka osoba będzie posiadać umiejętności komunikacyjne i organizacyjne oraz będzie potrafiła pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Twoje zadania:
Obsługa klientów zainteresowanych zakupem samochodów używanych.
Doradztwo w zakresie doboru samochodu i oferowanych rozwiązań finansowych.
Sprzedaż produktów finansowych (leasing, raty).
Oczekujemy od Ciebie:
Dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (praca zmianowa 8h) - warunek konieczny
Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.
Dobrej organizacji pracy i umiejętność pracy w zespole.
Pozytywnego podejścia i energii:)
Doświadczenie w sprzedaży samochodów/rozwiązań finansowych (mile widziane)
Zainteresowanie motoryzacją (mile widziane)

Oferujemy

Stabilną pracę w rozwijającej się sieci komisów Auto21.
Stałe wynagrodzenie z premiami uznaniowymi za wyniki
Szkolenia z zakresu usług finansowych i możliwość rozwoju zawodowego w segmencie sprzedaży samochodów.
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
Możliwość uzyskania poświadczenia o odbyciu praktyk zawodowych.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)