GŁÓWNA KSIĘGOWA/-wy

Ogród i Dom Sutkowscy Spółka Jawna
  • Dębe Wielkie, mazowieckie pow. miński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Choszczówka Stojecka, gmina Dębe Wielkie

Zakres obowiązków:

Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz innymi przepisami prawa

Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych, odpowiedzialność za sporządzenie wszystkich sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i organami podatkowymi (US, GUS, banki i inne)

Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu spółki

Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

Ewidencja środków trwałych i wyposażenia

Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

Weryfikacja wprowadzonych dokumentów

Nadzór nad pracą działu księgowego oraz nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie

Wymagania

Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku głównego księgowego,

Bardzo dobra znajomość przepisów prawa niezbędna do samodzielnego prowadzenia księgowości spółki i jej spraw podatkowych

znajomość programu Rewizor GT ,

Pracowitość, obowiązkowość, dokładność.

Oferujemy

Umowę o pracę na cały etat

Możliwość rozwoju zawodowego,

Przyjazne warunki pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Ogród i Dom Sutkowscy Spółka Jawna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.) „
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)