Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2024
  • Jarocin, wielkopolskie pow. jarociński

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magazynier

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

Miejsce pracy : Jarocin , przy ul. Zacisznej 14, 63-200 Jarocin

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie

  • terminowa obsługa dostaw i wysyłek

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • dyspozycyjność, dokładność, solidność oraz zaangażowania w wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy

  • znajomość programów ERP

Oferujemy

  • ciekawą pracę i samodzielne zadania w prężnie działającej firmie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • podstawowy pakiet medyczny

  • pakiety rodzinne

  • pakiety medyczne

  • karty żywieniowe (SODEXO) – po 6 miesiącach od zatrudnienia

  • Administratorem danych osobowych jest MARAT Sp. z o.o 44-203 Rybnik Brzezińska 8a, NIP: 6422694376. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARAT Sp. z o.o 44-203 Rybnik Brzezińska 8a, NIP: 6422694376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.