Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2024
MARAT Sp. z o.o

SPAWACZ – MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

  • Jarocin, wielkopolskie pow. jarociński

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Siedziba spółek mieści się w Rybniku, przy ul. Brzezińskiej 8a.

Miejsce pracy : Jarocin , przy ul. Zacisznej 14, 63-200 Jarocin

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • spawanie metodą 135/141

  • montaż konstrukcji stalowych

Wymagania

  • doświadczenie w spawaniu MIG/MAG;

  • doświadczenie w spawaniu również cienkich blach;

  • umiejętności czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

  • pełen etat (40h/tydzień) na umowę o pracę

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dofinansowanie do kart Multisport

  • podstawowa opieka medyczna

  • nowoczesne narzędzia do pracy,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą

  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy

  • owocowo – warzywne czwartki

  • karty Pluxee (Sodexo) – po 6 miesiącach od ztrudnienia

  • Administratorem danych osobowych jest MARAT Sp. z o.o 44-203 Rybnik Brzezińska 8a, NIP: 6422694376. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MARAT Sp. z o.o 44-203 Rybnik Brzezińska 8a, NIP: 6422694376 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.