Kierowca

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Norwegia zagranica

Kierowca

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie w pracy w branży usługowej i na stanowisku kierowcy - co najmniej 2 lata.
    Umiejętność prowadzenia pojazdu w trudnych warunkach klimatycznych, łącznie z sezonem zimowym. Umiejętność pracy z systemem nawigacji. Wykonywanie pracy z zaangażowaniem, punktualność, niezależność, zorganizowanie, niezawodność, precyzja, lojalność, sumienność, wysoka wydajność pracy, elastyczność. Zorientowanie na klienta, pozytywne nastawienie do pracy, wysoka etyka pracy, dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, towarzyskość. Sprawność i dobra kondycja fizyczna. Dobra orientacja w terenie. Prawo jazdy kat. B i umiejętność obsługi pojazdów z manualną skrzynią biegów. Zwiększona intensywność pracy w szczytowych sezonach.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 200 NOK
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)