Księgowa

KMS Progres Sp. z o.o.
  • Chorzów, śląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Firma KMS Progres Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisku księgowa.

Obowiązki:
• Księgowanie dokumentów źródłowych: faktur, wyciągów bankowych,
• Sporządzanie dokumentów księgowych,
• Weryfikacja i uzgadnianie sald kontrahentów Wspólnot Mieszkaniowych,
• Bieżąca obsługa rachunku bankowego (dokonywanie przelewów),
• Wyliczanie podatków,
• Dokonywanie rozliczeń faktur, kosztów,
• Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych wspólnot mieszkaniowych oraz innych zestawień księgowych,
• Przygotowywanie sprawozdań do US – CITów,
• Registratura dokumentów księgowych,
• Przygotowywanie korespondencji z właścicielami,

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• Znajomość zagadnień rachunkowych i przepisów podatkowych,
• Zdolności analityczne, dokładność i sumienność,
• Dobra organizacja pracy w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
• Pracę w miłej atmosferze,
• Samodzielną i ciekawą pracę,

Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail @
z następującą klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku umieszczonego w tekście CV w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w trakcie bieżącego ogłoszenia rekrutacyjnego oraz przyszłych do 3 m-cy od daty złożenia moich danych.”.
Informujemy, że rozpatrywane będą wyłącznie oferty zawierające ww. klauzulę.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)