Mechanik maszyn

EWL S.A.
  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Inżynier

Umowa o pracę

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Poszukujemy mechanika maszyn

Obowiązki:
-Obsługa maszyn produkcyjnych,
-Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień maszyn dla prawidłowego funkcjonowania procesu,
-Monitorowanie stanu technicznego maszyn,
-Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn,
-Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

-Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (zwłaszcza doświadczenie z maszynami z branży kosmetycznej),
-Dokładność i sumienność,
-Zaradność, zaangażowanie,
-Umiejętność pracy w zespole,
-Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
-Umiejętności hydrauliczne, pneumatyczne, elektryczne
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)