Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Doradca klienta - Sprzedawca

Dział Kadr
  • Bochnia, małopolskie pow. bocheński

Handlowiec

Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika na stanowisko
Doradca Klienta / Sprzedawca

Obowiązki sprzedawcy:
- obsługa klientów w salonie sprzedaży
- realizacja planów sprzedażowych
- przygotowywanie towaru na witrynie
- obsługa kasowa
- dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

- motywacja do pracy
- dokładność, sumienność
- odpowiedzialność, uczciwość
- punktualność
- dobra znajomość obsługi komputera, Internetu
- bardzo dobra organizacja pracy
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników
- pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o składani CV z dopiskiem stanowiska oraz miasta, którego ogłoszenie dotyczy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".