Administrator Biura

Globetek
  • Czernichów, śląskie pow. żywiecki

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Obowiązki:

- Odpowiedzialność za ogólną administrację biurową i całą dokumentację techniczną na budowie
- Realizowanie zakupów i usług na budowie niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura budowy
- Rozliczanie kosztów prowadzenia Biura Budowy
- Prowadzenie rejestru godzin i nadgodzin pracy w systemie
- Wystawianie wniosków na przepustki na teren budowy
- Organizowanie zakwaterowania i transportu dla nowych pracowników
- Organizowanie i nadzorowanie pracy firm świadczących usługi dla biura budowy (ochrona, sprzątanie, obsługa IT itp.)
- Wprowadzenie i utrzymanie centralnego systemu archiwizacji dokumentacji

Wymagania

- Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym
- Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem biura
- Biegła, praktyczna znajomość pakietu Ms Office
- Bardzo dobry poziom znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)