Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Główna księgowa/Główny księgowy

  • Łukowa, lubelskie pow. biłgorajski
  • 10 000-11 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Specjalizujemy się w produkcji tytoniu do fajki wodnej. Nasze produkty mają bardzo niski udział żyły oraz charakteryzują się wysoką absorpcją melasy, co jest niezwykle istotne dla naszych odbiorców i producentów shishy.

Zatrudniona osoba będzie pełniła funkcję doradczą Członków Zarządu oraz będzie zaangażowana we wszystkie strategiczne inicjatywy i zadania. Idealnym kandydatem jest osoba posiadająca doświadczenie w rozliczaniu zakładów produkcyjnych lub z doświadczeniem jako księgowa w zakładzie produkcyjnym potrafiąca samodzielnie przygotować sprawozdanie finansowe. Szukamy osoby posiadającej nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i realizację celów.

Zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki produkcyjnej zgodnie z wymogami ustawy
    o rachunkowości, przepisów podatkowych oraz procedurami wewnętrznymi,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i transakcji bankowych,
  • Comiesięczne zamknięcia ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby monitoringów,
  • Prowadzenie bieżącej analizy i weryfikacja zapisów kont księgowych zapewniając ich prawidłowość,
  • Odpowiedzialność za poprawność rozliczeń podatkowych, w tym sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT i innych obowiązujących),
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, instytucji finansowych i organów administracji publicznej,
  • Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi, urzędami skarbowymi i innymi organami administracji publicznej,
  • Koordynowanie pracy kilkuosobowego zespołu księgowego,
  • Kształtowanie polityki rachunkowości spółki, udział w tworzeniu procedur, regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia itp.),
  • Min. -3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego,
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Znajomość rozliczeń transakcji zagranicznych,
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu codziennych zadań.

Oferujemy

  • Stabilną umowę o pracę oraz wynagrodzenie brutto ok. 11 000 zł,
  • Wsparcie merytoryczne doradców podatkowych,
  • Liczne możliwości rozwoju,
  • Stałe godziny pracy i miłą atmosferę,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Partycypacja w środkach ZFŚS.

  • Administratorem danych osobowych jest Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o. 23-412 Łukowa Łukowa 608, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Łukowa Tobacco Company Sp. z o.o. 23-412 Łukowa Łukowa 608, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.