Samodzielna/y Księgowa/y

DCG
  • Gdańsk, pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Umowa o pracę / praca stacjonarna, dni zdalne wg. KP

To propozycja dla kandydatek oraz kandydatów zainteresowanych pracą przekrojową, nastawioną na dużą samodzielność w firmie międzynarodowej, m.in. rozliczanie projektów rozwojowych (dział R&D).

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki
- Ewidencjonowanie środków trwałych
- Wprowadzanie faktur zakupowych, faktur sprzedaży
- Ewidencjonowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów, dotacji
- Sporządzanie deklaracji VAT, JPK V7M, VAT-UE
- Wyliczanie podatku u źródła, podatku dochodowego od osób prawnych
- Sporządzanie informacji i sprawozdań do GUS i innych instytucji
- Sporządzanie raportów na potrzeby Spółki

Wymagane umiejętności:
- Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku Księgowej/Księgowego
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu księgowości lub rachunkowości
- Doświadczenie w firmie produkcyjnej - znajomość gospodarki magazynowej, eksport-import
- Doświadczenie z płatnościami międzynarodowymi i systemami księgowymi
- Doświadczenie w rozliczaniu projektów rozwojowych (ewidencja, klasyfikacja kosztów itp.)
- Zaawansowana znajomość MS Excel na poziomie tabel
- Doświadczenie w transakcjach międzynarodowych i znajomość MSR (Międzynarodowe Standardy Rachunkowości)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Oferujemy

- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie
- Dofinansowanie karty sportowej
- Szkolenia

Więcej informacji i możliwość aplikowania na:
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)