Ministerstwo funduszy i polityki regionalnej - z orzeczeniem

Fundacja Sustinae
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

WYJĄTKOWA SZANSA NA ROZWÓJ ZAWODOWY

Dołącz do naszego zespołu jako Stażysta w Departamencie Strategii, Wydział Analiz!

Marzysz o zdobyciu cennego doświadczenia zawodowego? Szukasz możliwości rozwijania swoich umiejętności w dynamicznym środowisku? Nie lubisz się nudzić? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Warunkiem koniecznym jest posiadanie orzeczenia dla osób z niepełnosprawnością, ponieważ staż jest realizowany w ramach projektu aktywizacji zawodowej i pomocy dla tej właśnie grupy zawodowej.

Co oferujemy:

- Inspirujący 3-miesięczny staż zawodowy w dostosowanym budynku.
- Atrakcyjne (jak na staż) wynagrodzenie w wysokości 2900 zł brutto.
- Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach, które pozwolą Ci rozwijać się jeszcze szybciej.
- Możliwość zdobycia profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia w administracji i służbie publicznej, co z pewnością otworzy przed Tobą nowe perspektywy zawodowe.

Twoje zadania:

- Gromadzenie danych z wielu źródeł
- Analizowanie zgromadzonych informacji, by wyciągać cenne wnioski.
- Tworzenie wizualizacji danych w formie tabelek, wykresów czy map.
- Opracowywanie krótkich materiałów analitycznych, które będą miały realny wpływ na podejmowane decyzje.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, pełną entuzjazmu i otwartą na nowe wyzwania, a także posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub dokument równoważny do końca 2024 roku, nie wahaj się i aplikuj już teraz!

Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym lub doświadczeniem w dziale finansów, prawa i administracji, które potrafią komunikować się w języku angielskim na podstawowym poziomie.

Wyślij swoje CV [adres e-mail] lub skontaktuj się telefonicznie z naszą rekruterką Moniką :) W temacie wiadomości wpisz: "Staż w Ministerstwie"

Rozpocznij swoją przygodę z zawodowym rozwojem już dziś!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)