Pomocnik Hydraulika

Wytwórnia Surowic i Szczepionek BIOMED Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków
➢Pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych związanych ze sprawnością działania instalacji wodno-kanalizacyjnej i usuwaniu awarii
➢Pomoc przy bieżącej obsłudze, konserwacji, przeglądach oraz remontach instalacji i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i węzłów cieplnych
➢Naprawa i wymiana urządzeń sanitarnych
➢Udział w pracach o charakterze ogólnoremontowym

Nasze wymagania
➢Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
➢Wykształcenie minimum zawodowe mile widziane techniczne
➢Zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w zespole
➢Kreatywność i zdolność analizowania problemów
➢Dyspozycyjność
➢Przestrzeganie przepisów BHP na stanowisku pracy
➢Dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy
➢Dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia podczas wykonywania prac
➢Dobry stan zdrowia umożliwiający m.in. prace na wysokości powyżej 3m
➢Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
➢Motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

➢Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie farmaceutycznej,
➢Bezpłatną opiekę medyczna Enel-Med, grupowe ubezpieczenie na życie,
➢Przyjazną atmosferę pracy,
➢Pełne wsparcie przy wdrożeniu w wykonywane obowiązki,
➢Pracę w systemie jednozmianowym,
➢Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”),
➢Atrakcyjną lokalizację na Mokotowie
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)