PSYCHOLOG - terapeuta indywidualny - 5/8, 3/4, lub więcej

Przedszkole Terapeutyczne
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole dla dzieci ze spektrum autyzmu na warszawskiej Ochocie poszukuje osoby na stanowisko PSYCHOLOG

JEŚLI INTERSUJE CIĘ PRACA TYLKO JAKO TERAPEUTY INDYWIDUALNEGO, LUB TYLKO PRACA Z GRUPĄ NAPISZ TO W WIADOMOŚCI DO NAS

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, po 3mc okresie próbnym;
-finansowanie szkoleń;
-atrakcyjne wynagrodzenie;
-dodatkowe dni wolne;
-premie uznaniowe;
-przyjazna atmosfera pracy :)

Obowiązki:

-prowadzenie Terapii Indywidualnej
-przygotowanie programów terapeutycznych;
-monitorowanie postępów;
-bieżąca kontakt z rodzicami;

Jeśli jesteś:

- z wykształceniem wyższym kierunkowym : Psychologia - z przygotowaniem pedagogicznym;
-kreatywna;
-zaangażowana;
-masz doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu;

TO NA TWOJE CV CZEKAMY : )
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)