Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.03.2024
ABAKON HB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kierownik handlowy - Działu Budowlanego

  • Bielsko-Biała, śląskie

Kierownik

Umowa zlecenie

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Jesteśmy partnerem, u którego dostaniesz wszystkie materiały budowlane do budowy, remontu lub renowacji to jest to Abakon HB. Nasza hurtownia budowlana jest bogato wyposażona w dowolny asortyment. Znajdziesz tu wszystko od fundamentów aż po dach. Dzięki temu nie zmarnujesz czasu na poszukiwania produktów u wielu dostawców, a łatwo zakupisz wszystko w jednym miejscu. Nasz sklep budowlany to wiodący dostawca materiałów budowlanych na rynku, co oznacza, że możesz być pewny, że otrzymasz najwyższej jakości produkty i usługi.

Firma Abakon Hurtownia Budowalna / Axiom poszukuje do swojego zespołu Kierownika handlowego - Działu Budowlanego.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników, motywowanie i ich ocena
  • Organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
  • Administrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową oraz personalną
  • Kompleksowa koordynacja oraz nadzór nad działaniami w zakresie realizowanych projektów
  • Sprzedaż i fachowe doradztwo asortymentowe,
  • Tworzenie raportów z wykonanych zadań
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz dostawcami
  • Kalkulacja, ocena oraz rozliczenie wykonanych prac swojego zespołu
  • Wybór dostawców, negocjacje, zawieranie umów.

Wymagania

  • Znajomość procesów technologicznych w branży budowlanej.
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność obsługi komputera ( exel, word)
  • Pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność motywowania zespołu
  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych pracy działu

MILE WIDZIANE:

  • Wykształcenie wyższe handlowe / budowlane /
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość jeżyka angielskiego / czeskiego
  • Znajomość programu enova
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole, nastawionym na rozwój
  • Wsparcie przy wdrożeniu
  • Własne biuro, komputer
  • Parking, smaczną kawę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B
  • Szansę zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (pensja stała + premia adekwatna do osiąganych wyników
    sprzedażowych)
  • Administratorem danych osobowych jest Abakon Hb spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 43-300 Bielsko-Biała Wyzwolenia 49a, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Abakon Hb spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 43-300 Bielsko-Biała Wyzwolenia 49a, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.