Przedstawiciel Handlowy - Dziedzina Ortopedii

Master Care
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Dla jednego z naszych Klientów - jednej z szwajcarskich firm specjalizujących się w rozwoju i komercjalizacji wyrobów medycznych poszukujemy doświadczonego Przedstawiciela Handlowego - Dziedzina Ortopedii (Specjalizacja w Leczeniu Kwasem Hialuronowym).

O Kliencie:

Firma działa na rynku od 2013 roku i jest czołowym ekspertem w dziedzinie układu mięśniwo-szkieletowego i zapewnia zmieniające życie rozwiązania na schorzenia stawów.
Produkty firmy są rozpowszechniane w ponad 50 krajach w tym w Polsce, Szwajcarii, Francji, Włoszech, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Singapurze i Malezji.

Miejsce pracy: województwo: lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, centrala firmy jest zlokalizowana w Warszawie. Stanowisko obejmuje pracę w terenie, pracę zdalną oraz sporadyczne przyjazdy do centrali.

Jeżeli jesteś pasjonatem dokonywania zmian w dziedzinie ortopedii, potrafisz sprzedawać produkty premium i budować silne relacje z Klientami - to oferta dla Ciebie.

Zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami:

Zakres obowiązków:

Jako Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny za rozwój sprzedaży i promowanie produktów premium do leczenia kwasem hialuronowym w sektorze ortopedycznym. Twoja rola będzie obejmować:

- Identyfikowanie i angażowanie kluczowych interesariuszy, w tym chirurgów ortopedów, klinik i szpitali, w celu wprowadzenia i promowania najnowocześniejszych zabiegów z kwasem hialuronowym,
- Opracowywanie i wdrażanie strategicznych planów sprzedaży, aby osiągnąć i przekroczyć cele, osiągnąć wzrost przychodów i udział w rynku,
- Zapewnianie specjalistycznej wiedzy na temat produktów, podczas prowadzonych przez Ciebie demonstracji i sesji szkoleniowych dla pracowników służby zdrowia,
- Budowanie i pielęgnowanie długoterminowych relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb i zapewnienie doskonałej obsługi klienta.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki medyczne lub techniczne,
- Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży w dziedzinie ortopedii, najlepiej z doświadczeniem w leczeniu kwasem hialuronowym lub pokrewnymi produktami premium,
- Dobra znajomość rynku ortopedycznego w Polsce - znajomość branży medycznej, wyrobów medycznych oraz kontakty w środowisku lekarzy ortopedów,
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i prezentacyjne,
- Motywacja własna z profilem łowcy, napędzana przez osiąganie i przekraczanie celów sprzedażowych.

Mile widziane:
Znajomość języka angielskiego lub francuskiego.

Oferta:

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i premie uzależnione od wyników,
- Stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
- Możliwość rozpoczęcia współpracy ASAP,
- Praca z najwyższej jakości produktami topowej szwajcarskiej marki,
- Możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej globalnej firmie - regularne szkolenia produktowe,
- Wspierające i oparte na współpracy środowisko pracy, w którym ceni się innowacyjność i zaangażowanie,
- Dostęp do najnowocześniejszych produktów i zasobów w dziedzinie ortopedii,
- Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer,
- Opieka medyczna Luxmed.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)