• Niepołomice, małopolskie pow. wielicki

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: Brak wymagań dotyczących wykształcenia. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, dobra organizacja pracy, umiejętność do pracy w zespole, zaangażowanie, sumienność, dynamizm w realizacji zadań.
    Pracodawca oferuje: praca w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy, atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia), możliwość zdobycia doświadczenia
    Umowa na okres próbny z możliwością zawarcia kolejnej na czas określony, dwie zmiany 06:00 -14:00, 14:00 - 22:00.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)