Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Pracownik biurowy z językiem włoskim

ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS SP. Z O.O.
  • Wodzisław Śląski, śląskie pow. wodzisławski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby ze znajomością języka włoskiego na dział eksportu.
Jeśli lubisz pracę biurową, mówisz płynnie po włosku a dodatkowo cenisz kontakt z klientem ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków i nasze wymagania:

- kontakt z klientem włoskojęzycznym (znajomość języka włoskiego w mowie i w piśmie)
- utrzymywanie relacji z przedstawicielami handlowymi
- przygotowywanie ofert handlowych i zamówień
- obsługa urządzeń biurowych (dobra znajomość obsługi komputera)
- umiejętność pracy w grupie
- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w miłej atmosferze w biurze znajdującym się w Wodzisławiu Śląskim
- benefity, ubezpieczenie grupowe, premie uznaniowe
- dofinansowanie do karty multisport
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o stale rosnącej pozycji rynkowej