Poszukiwany nauczyciel przedmiotowy klas 4-8

Pedagogiczna Rekrutacja
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Jesteśmy międzynarodową szkołą niepubliczną w centrum Warszawy. Nie straciliśmy nadziei na istnienie nauczycieli z pasją którym chce się uczyć i którzy lubią pracować z młodzieżą w przyjaznym, wspierającym środowisku w klasach 4-8. Jeśli do takich nauczycieli należysz i cały czas Ci się chce, zapraszamy od połowy sierpnia 2024

Zakres obowiązków w ramach etatu:

*25 zegarowych godzin kontaktowych (lekcje i inne obowiązki wychowawcze)

Oczekujemy:

*wykształcenie wyższe, z uprawnieniami do prowadzenia zajęć przedmiotowych

*doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

*komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

*pracę przy ciekawym międzynarodowym projekcie i w międzynarodowym zespole

*wsparcie we współpracy z rodzicami

*pomoce dydaktyczne dostępne w zależności od potrzeb (możliwości są zawsze)

*szkolenia w ramach indywidualnych potrzeb szkoleniowych

*godziwe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia ( w skali 8000-12 000 zł brutto dla całego etatu) płatne przez 12 miesięcy w roku

*dla osób spoza Warszawy oferujemy możliwość zakwaterowania

Prosimy o przesłanie:

*cv wraz ze zdjęciem na adres: pedagogicznarekrutacja @ gmail.com

*listu motywującego określającego szczegółowo osobista i zawodową filozofię związaną z uczeniem się i nauczaniem

Na dalszych etapach rekrutacji możemy poprosić o referencje.

Prosimy o niehejtowanie tego ogłoszenia. Nadzieja jest matką głupich, ale my cały czas ją mamy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)