Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.03.2024
JASKOT sp. z o.o.

Mechanik Maszyn Rolniczych

  • Siekierczyn, dolnośląskie pow. lubański
  • 5 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

OPIS

Firma Jaskot Sp. z o.o. to rodzinna firma z długoletnim doświadczeniem działająca na rynku zarówno krajowym, jak również na rynkach zagranicznych od ponad 25 lat. Jesteśmy dostawcą maszyn rolniczych, części i usług serwisowych dla rolnictwa wiodących marek takich jak DEUTZ FAHR, MERLO i wielu innych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik maszyn rolniczych.

Zakres obowiązków

  • Diagnozowanie stanu technicznego ciągników i maszyn rolniczych

  • Usuwanie usterek i awarii ciągników i maszyn rolniczych

  • Wykonywanie kompleksowych napraw ciągników i maszyn rolniczych

  • Praca stacjonarna i mobilna u Klienta

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży rolniczej lub motoryzacyjnej

  • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki maszyn rolniczych

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym premie/bony podarunkowe

  • Szkolenia serwisowe

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Pakiet medyczny i ubezpieczeniowy

  • Udział w pokazach polowych, targach branżowych

  • Administratorem danych osobowych jest JASKOT SP. Z O.O. 59-818 Siekierczyn 267, NIP: 6131547446. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).