Specjalista sprzedaży części zamiennych

JASKOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Siekierczyn, dolnośląskie pow. lubański

Inny

Umowa o pracę

Opis

Nasza firma jest dystrybutorem techniki rolniczej, komunalnej i leśnej od ponad 25 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi w branży markami : Deutz-Fahr, Merlo, Unia, Samasz, Pronar.

Obecnie do naszego sklepu w Siekierczynie poszukujemy osoby, na stanowisko:

Sprzedawca części zamiennych

Miejsce pracy: Siekierczyn (pow. lubański)

Opis stanowiska:

Sprzedaż części zamiennych maszyn rolniczych oraz akcesoriów do produkcji rolnej

Doradztwo w zakresie doboru części rolniczych

Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

Obsługa magazynu części zamiennych

Realizowanie celów sprzedażowych

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

Umiejętność posługiwania się narzędziami elektronicznej komunikacji: laptop, telefon, poczta elektroniczna, komunikatory internetowe, WORD, Excel

Gotowość do pracy stacjonarnej, sprzedaż telemarketingowa,

Dobrze widziana znajomość techniki rolniczej lub doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń technicznych szczególnie w obszarze handlu zagranicznego,

Umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych,

Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe umiejętności/doświadczenie bardzo pożądane

Umiejętność pracy w zespole,

Wysoka motywacja do nauki wiedzy branżowej,

Wysoka kultura osobista,

Odpowiedzialność w realizacji powierzonych obowiązków,

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie, (w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników 6000,00 brutto)

Pracę w dynamicznej firmie, w normowanym czasie pracy,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Rozwój zawodowy oraz szkolenia,

Narzędzia niezbędne do pracy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)