• Tychy, śląskie

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne
  • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV,prawo jazdy kat. B,Znajomość rysunku technicznego
  • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe kierunkowe preferowane techniczne elektryczne. Uprawnienia: SEP do 1kV, prawo jazdy kategorii B, uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci grupy 2 będzie dodatkowym atutem, 2 lata praktyki w zawodzie, znajomość rysunku technicznego, biegła znajomość schematów elektrycznych (czytanie) i umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)