Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

AGM Konsulting
  • Zabrze, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczenie . Z uwagi na ciągły rozwój poszukujemy do naszego zespołu Specjalistę ds. BHP i PPOŻ
OBOWIĄZKI:

kontrola warunków pracy, składanie wniosków i aktywne uczestnictwo w celu podnoszenia standardów BHP i PPOŻ u klientów firmy;
stały nadzór nad spełnieniem wymogów w zakresie BHP i PPOŻ oraz inicjowanie nowych rozwiązań w tym obszarze
opracowywanie wymaganych dokumentów dla klientów firmy;
prowadzenie postępowań powypadkowych, koordynowanie działań poprawiających stan bezpieczeństwa pracy i PPOŻ u klientów firmy;
prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ;
nadzorowaniem bieżących spraw dotyczących BHP i PPOŻ oraz współpraca z instytucjami i urzędami w tym zakresie;
przygotowywanie niezbędnych dokumentów z zakresu BHP i PPOŻ
ścisła współpraca z pracownikami firmy;
WYMAGANIA:

studia kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej lub specjalisty ds. PPOŻ
co najmniej 2 lat doświadczenia w pracy w służbie bhp
znajomość systemów zarządzania jakością
umiejętność tworzenia raportów, statystyk i dokumentów związanych z bhp,
skutecznej komunikacji i determinacji do osiągania wyznaczonych celów
otwartości na wprowadzanie nowoczesnych form szkoleniowych
czynne prawo jazdy kat. B
samodzielność i własna inicjatywa w działaniu;
umiejętność organizacji pracy;
znajomość pakietu MS Windows Office
OFERUJEMY:
zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
samodzielność w działaniu