Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

SPRZEDAWCA- KASJER MANGO KATOWICE SILESIA CITY CENTER

MANGO
  • Katowice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:
SPRZEDAWCA-KASJER.

W lokalizacji:
MANGO SCC

Chcesz zacząć z nami swoją ścieżkę zawodową?
Chcesz zdobyć więcej doświadczenia w handlu?
Dołącz do naszego zespołu MANGO!

Jakie będą Twoje główne zadania?
• Powitanie Klientów i pomoc w zakupach.
• Dobra orientacja w naszej ofercie, umożliwiająca sprawne doradztwo.
• Realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez Managera.,
• Utrzymanie atrakcyjnego wizerunku sklepu.

Kogo szukamy?
Szukamy osób, które są odważne, otwarte i komunikatywne!
Z czego składa się wynagrodzenie?
•Stała podstawa.
•Gwarantowana prowizja od sprzedaży, którą zrealizujesz.
•Dodatkowa prowizja po zrealizowaniu targetu miesięcznego na 100/110/120%.
•13-ta pensja* w styczniu.

Co oferujemy dodatkowo?
• Natychmiastowe zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/4 etatu.
• Pracę w dobrej atmosferze i pełne wsparcie.
• Rozwój zawodowy i ambitne zadania.
•Zniżki na zakupy w Mango
•Opiekę medyczną