Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024

Kontroler Finansowy

Biuro Doradcze
  • Gdańsk, pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
-wykonywanie zadań miesięcznych, kwartalnych i rocznych zgodnie ze wskaźnikami operacyjnymi zdefiniowanymi w dziale i organizacji,
-identyfikowanie możliwości optymalizacji i ciągłego doskonalenia procesów i narzędzi wykorzystywanych w dziale,
-udział w przygotowaniu rocznego budżetu i comiesięczna kontrola wykonania budżetu działu/firmy,
-przygotowywanie i przegląd miesięcznych raportów finansowych i produkcyjnych, w tym wyjaśnień, działań następczych w przypadku odchyleń,
-przeprowadzanie analizy czynników kosztotwórczych,
-kontrola kosztów,
-obliczanie cen transferowych,
-przygotowywanie analiz ad hoc zgodnie z potrzebami kierownictwa

Wymagania

-dyplom ukończenia studiów wyższych z zakresu rachunkowości lub finansów
-minimum 3 lata doświadczenia w kontrolingu lub audycie (w międzynarodowej firmie)
-dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
-znajomość Power BI i Power Query będzie dodatkowym atutem
-doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi controllingowych i/lub ich automatyzacji będzie dodatkowym atutem
-umiejętność pracy pod presją czasu
-umiejętność pracy w zmiennym środowisku
-wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
-certyfikaty CIMA/ACCA będą dodatkowym atutem
-wymagana biegła znajomość języka angielskiego
-dobra znajomość pakietu MS Office jest niezbędna

Firma oferuje:
-pracę w międzynarodowym i stabilnym środowisku
-profesjonalny onboarding
-ambitne wyzwania oraz możliwości rozwoju zawodowego
-atrakcyjne warunki zatrudnienia
-opiekę medyczną
-dofinansowanie zajęć sportowych
-wysokiej jakości narzędzia pracy
-dofinansowanie szkoleń i niezbędnych certyfikacji.