Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Zatrudnimy SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ

Uzar
  • Tarnobrzeg, podkarpackie pow. Tarnobrzeg

Handlowiec

Umowa o pracę

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wesprze nasz zespół na stanowisku Specjalista ds. zakupów

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w godzinach 7-15
- możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania swoich kompetencji
- wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet premiowy
- niezbędne narzędzia pracy

Zakres obowiązków:
- optymalizacja procesów zakupowych
- utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi dostawcami
- wyszukiwanie nowych dostawców
- weryfikowanie oferowanych przez dostawców warunków współpracy
- prowadzenie negocjacji z dostawcami;
- budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z dostawcami;
- prowadzenie listy zamówień
- weryfikacja dokumentacji zakupowej
- koordynowanie dostaw
- przygotowywanie, weryfikowanie, podpisywanie umów handlowych

Wymagania

- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra organizacja pracy
- skrupulatność
- bardzo dobra obsługa komputera, szczególnie Microsoft Excel
- wysokie zaangażowanie w wykonywanie obowiązki
- doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku pracy

Chętne osoby prosimy o przesłanie CV na adres: @