Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Sprzedawca części Tuszyn

Mariusz
  • Ujazd, łódzkie pow. tomaszowski

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma AGROSKŁAD (Oddział w Tuszynie) poszukuje kandydatów na stanowisko sprzedawcy części.

Szukasz nowej ścieżki zawodowej? Chcesz zdobyć doświadczenie? Interesujesz się rolnictwem lub maszynami rolniczymi?

Dołącz do zespołu Agroskład!

Oferujemy

- stabilną pracę na podstawie umowy na pełny etat
- jedna zmiana
- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie)
- możliwość rozwoju dzięki licznym szkoleniom
- praca w młodym zgranym zespole
- opiekuna na każdym etapie wdrożenia
- możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego dla siebie i rodziny

Opis stanowiska:
- sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych
- współpraca przy moderowaniu produktów na esklepie

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku i wiedza na temat maszyn rolniczych będzie dodatkowym autem
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole

Szczegółowe informacje o ofercie:

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany podjęciem współpracy, zachęcamy do składania aplikacji mailowo lub bezpośrednio w siedzibie firmy: AGROSKŁAD Sp. z o.o., (97-225) Ujazd, Józefin 39.

Informację o przetwarzaniu danych osobowych znajdą Państwo na

Zachęcamy do udziału w procesie rekrutacji.