Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Kolejna edycja rekrutacji do wolontariuszu ruszyła!

Razem z Odwagą
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Wraz z naszą drużyną kumpli i kumpelek przynosimy terapeutyczne doświadczenia zabawy na oddziały szpitalne w Warszawie. Podczas szpitalnych programów Razem z odwagą nasi wyszkoleni wolontariusze i wolontariuszki oferują możliwość dołączenia do zabawy nawet ze szpitalnego łóżka.

• Chcemy wypełniać radością wolny czas małych pacjentów i pacjentek przechodzących trudne leczenie w szpitalu i tych wyjątkowo narażonych na izolację z powodu swojego stanu zdrowia.
Nasz program jest w pełni oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu terapii rekreacyjnej polegającej na indywidualnym podejściu, a także na angażowaniu dzieci w wyzwania opierające się na możliwości wyboru.

• Priorytetem jak zawsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci, dlatego przygotowany poniżej formularz zgłoszeniowy, jak i spełnienie podanych wymagań jest niezwykle ważne dla organizacji Razem z Odwagą
Zadania
• Aktywne uczestniczenie i kreatywne podejście do trwającego programu
• Rozwojowa zabawa głównie na oddziałach onkologicznych
• Zaangażowanie w formie odpowiedniej komunikacji z podopiecznymi
• Stawianie dzieciom wyzwań podczas wybranych programów w formie wyborów
• Uczestnictwo w programach po wyborze minimum 3 dowolnych terminów w 1 roku kalendarzowym
Ile czasu?
Każde zadeklarowane w kalendarzu wolontariatu przez Ciebie spotkanie z dziećmi to 2-3 godziny zegarowe
Minimalny wiek wolontariusza
20 lat
Dodatkowe wymagania
• Sumienne uzupełnienie formularza zgłoszeniowego załączonego do treści oferty oraz wysłanie wskazanych dokumentów( Link do formularza pojawia się właśnie po wybraniu przycisku \"Dołącz teraz\")
•Obowiązek odbycia szkolenia( forma tylko stacjonarna) w dniu 27 i 28 Kwietnia 2024
•Empatyczne oraz pełne zrozumienia i ciepła podejście do dzieci dające poczucie bezpieczeństwa i sprawczości
•otwarcie informację zwrotną, chęć nauki i poszerzanie wiedzy
Oferujemy - świadczenia dla wolontariusza
•Porozumienie o współpracy z wolontariuszem
•Ubezpieczenie NNW
• Zaświadczenie o odbytym wolontariacie
• Środki ochrony osobistej (maseczki, płyn do dezynfekcji)
• Niezapomniane wspomnienia i pełnowartościowe doświadczenia
• Pakiet niezbędnych informacji i wiedzy przed wstąpieniem do wolontariatu
• Merytoryczną wiedzę oraz emocjonalne wsparcie Twojej koordynatorek/koordynatorów na każdym wydarzeniu w danym szpitalu