Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024

Specjalista ds. handlowych/ sprzedaży

Main Job
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie nowych klientów oraz prezentowanie ofert handlowych (głównie kontakt telefoniczny i mailowy),
- utrzymywanie relacji z istniejącymi kontrahentami, uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, bieżąca obsługa klientów;
- sporządzanie niezbędnej dokumentacji handlowej (oferty, zamówienia)
- badanie rynku konkurencji,
- sporządzanie raportów sprzedażowych,

Nasze wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta, tworzenie kalkulacji dla klienta
-znajomość j. angielskiego min B2,
- doświadczenie w pracy w dziale handlowym będzie dużym atutem,
- wykształcenie wyższe,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji;

Motywacja do osiągania celów;

Zorientowanie na klienta (umiejętność słuchania i zrozumienie potrzeb klienta);
Skuteczna organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów.

Oferujemy :

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
- możliwość rozwoju zawodowego w ramach Spółki,
- stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej ,
- przyjazna atmosferę w pracy ,