Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Kierownik - Inżynier budowy

PASSA DEWELOPER SP. Z O. O.
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Jesteśmy jednym z trójmiejskich deweloperów, który odpowiada za rozwój lokalnego rynku nieruchomości. W ramach prowadzonej działalności realizujemy projekty mieszkaniowe w dobrze skomunikowanych lokalizacjach Trójmiasta. W naszych inwestycjach kładziemy duży nacisk na wysoką jakość usług, oraz wysoko wykfalifikowany zespół.

Twój zakres obowiązków

Planowanie i realizacja procesu budowy
Nadzór techniczny i koordynacja prac budowlanych
Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów prawa budowlanego i Kontrola jakości robót
Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – wykonywanie obmiarów robót
Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców
Prowadzenie dokumentacji budowy
Raportowanie postępów prac przełożonym
Obowiązki wynikające z Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r.- Prawo Budowlane

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie zdobywania wykształcenia,
Doświadczenie zawodowe przy realizacji inwestycji mieszkaniowych
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podwykonawców,
Komunikatywność i dyspozycyjność,
Znajomość MS Office, AutoCAD,
Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i sumienność,
Prawo jazdy kat. B,
Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

To oferujemy

Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia zawodowego i uprawień budowlanych,
Elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
Pracę w dynamicznym zespole,
Bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy,