Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Księgowa/Księgowy

JOB INNOVATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Rzeszów, podkarpackie

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i za granicy.
Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy:
1. Rzeszów
2. Jawornik Polski
Obowiązki:

prowadzenie ksiąg rachunkowych i sprawozdawczości finansowej dla przydzielonych klientów,
sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeń z ZUS,
nadzorowanie prawidłowości dokumentacji księgowej i archiwizacji,
współpracę z klientami i urzędami w zakresie księgowości i podatków,
pogłębianie i aktualizowanie wiedzy z zakresu podatków i rachunkowości.

Wymagania stanowiska

wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości,
minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
znajomość programów: Sage Symfonia, Insert,
samodzielność w pracy.

Oferujemy

pracę w Rzeszowie lub Jaworniku Polskim w pełnym wymiarze godzin,
praca na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
bezpłatne szkolenia,
stabilne warunki zatrudnienia,
pakiet prywatnej opieki medycznej.