Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Zatrudnię na stanowisko magazynier/sprzedawca kosmetyki

Sklep z artykułami do włosów
  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Handlowiec

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Cieszyn
Opis:
Jesteśmy firmą handlową, nasza oferta to starannie wyselekcjonowany asortyment marek fryzjerskich, który zaspokaja oczekiwania zarówno fryzjerów, jak i klientów detalicznych. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie i funkcjonowania na rynku z sukcesem, stanowi o roli jednego z liderów w branży fryzjerskiej. W związku z nieustannym rozwojem, poszukujemy młodych pracowników (mężczyzn) odpowiedzialnych, zaangażowanych i entuzjastycznie nastawionych do wyznaczanych im zadań, którzy lubią pracę z klientem. Doceniamy ciekawe pomysły i inicjatywę.

Zakres obowiązków:
Obsługa sklepu internetowego (Allegro, BaseLinker, Shoper).
Utrzymywanie i budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy.
Raportowanie bieżącej aktywności handlowej.
Pakowanie przesyłek, przyjmowanie dostaw, wystawianie rachunków/faktur w programie Subiekt GT, tworzenie zamówień

Nasze wymagania:
Umiejętność obsługi sklepu internetowego (Allegro, BaseLinker, Shoper.).
Obsługa programu Subiekt GT mile widziana
Prawa jazdy kat. B. (opcjonalnie).
Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji z klientami.
Inicjatywa w działaniu, operatywność, samodzielność.
Realizowanie wyznaczonych celów.
Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.
Zaangażowania
Wysokich umiejętności komunikacyjnych.
Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.
Dyspozycyjności.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
Dostęp do najnowszych technologii informatycznych.
Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.
Perspektywę rozwoju zawodowego.
Miłą atmosferę w przyjaznym gronie.
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
Szkolenia rozwojowe.