Opiekun osób z zaburzeniami psychicznymi

  • Kraków, małopolskie

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, inne, kierunek: wyższe medyczne, terapeuta zajeciowy, psycholog, terapeuta zajeciowy,
  • Zawody: Opiekun medyczny* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Inne wymagania: średnie , wyższe (osoby z wykszt. średnim , wyższym pół roku stażu na stanowisku, mogą być osoby w trakcie studiów, mile widziane dodatkowe kursy kierunkowe, osoby po wolontariacie - w opiece nad osobami z zaburzeniami psychicznymi.)
    wyższe medyczne, terapeuta zajęciowy, psycholog,
    osoby w trakcie nauki 1 rok stażu na stanowisku
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
  • Opis wynagrodzenia: miejsce pracy do wyboru, elastyczny grafik
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)