Przedstawiciel handlowy/Doradca

Partner Group
  • Biała Podlaska, lubelskie pow. Biała Podlaska

Przedstawiciel handlowy

Umowa zlecenie

Ogłoszenie o pracę na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy/Doradca Handlowy w branży automotive oraz usług i produktów okołoenergetycznych.

Oferta pracy skierowana do osób które poszukują pracy na cały etat lub pracy dodatkowej, a także podjęcia współpracy w ramach obecnej działalności.

Zapraszam do współpracy również seniorów i osoby z niepełnosprawnościami.

Obowiązki:
- Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów
- Doradztwo w zakresie naszych produktów oraz dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.
- Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oferuję:
- Kompleksowe wdrożenie do rozpoczęcia pracy na stanowisku
(profesjonalny wyjazd szkoleniowy 1-2 dniowy na którym poznasz swoje obowiązki i produkty)
- Narzędzia pracy oraz wsparcie niezbędne do osiągania celów
- Pracę dla firmy z ugruntowaną pozycją na rynku
- Rozwój zawodowy poprzez szkolenia wewnętrzne
- Konkurencyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

Oczekiwania/

Wymagania

- Doświadczenie nie jest konieczne - ale chęć nauki jest mile widziane
- Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych oraz komunikatywność
- Motywacja do osiągania celów i dążenie do sukcesu

Jeśli jesteś osobą z pasją do handlu, masz silne umiejętności komunikacyjne, i dążysz do rozwoju w dynamicznym środowisku, to zapraszam do współpracy!

Prześlij krótką informację o sobie na adres e-mail lub poprzez formularz lento.
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy spotkanie.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)