Inżynier – Specjalista ds. automatyki zabezpieczeniowej

Katarzyna
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

O NAS:

Firma ENCO Sp. z o.o. działa na rynku od prawie 35 lat. Jesteśmy producentem wysokiej jakości stacji transformatorowych kontenerowych, urządzeń rozdzielczych SN i nn, systemów telemechaniki i sterowania. Realizujemy ciekawe projekty związane z zasilaniem i przebudową zasilania elektroenergetycznego obiektów, w tym z modernizacją istniejących urządzeń, zasilaniem ze źródeł OZE, elektromobilnością. W obsłudze klienta stawiamy na nowoczesne, sprawdzone rozwiązania i kompleksowe rozwiązanie problemów, dzięki czemu stale rozwijamy naszą ofertę produktów i usług, jak również kompetencje naszego zespołu.

Miejsce pracy: Warszawa Wymiar pracy: pełny etat Umowa o pracę Specjalista/Starszy Specjalista Praca stacjonarna/mobilna

Opis stanowiska:

1. Przygotowanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej obwodów wtórnych stacji transformatorowych SN/nn dla sieci Smart Grid, OZE, stacji ładowania, obiektów przemysłowych
2. Dobór i opracowanie rozwiązań technicznych dla automatyki i telemechaniki: zdalnej sygnalizacji, pomiarów i sterowania stacjami transformatorowymi.
3. Konfiguracja sterowników obiektowych, wskaźników przepływu prądu zwarciowego i urządzeń pomiarowych/komunikacyjnych w stacjach
4.Konfiguracja przekaźników zabezpieczeniowych, sterowników polowych i systemów automatyki
5. Wykonywanie pomiarów i testów zabezpieczeń
6. Uruchomienia i serwis urządzeń telemechaniki oraz automatyki zabezpieczeniowej na obiektach.
7. Wsparcie techniczne dla klientów oraz innych zespołów w zakresie telemechaniki i automatyki zabezpieczeniowej

Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

1. Wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowane automatyka zabezpieczeniowa)
2. Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacją obwodów wtórnych automatyki zabezpieczeń
3. Doświadczenie w pracach rozruchowych
4. Znajomość systemów łączności (protokoły komunikacyjne)
5 Znajomość programu AutoCad.
6. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
7. Umiejętność analitycznego myślenia i inicjatywa w podejmowaniu działań
8. Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

1. Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
2. Samodzielność w działaniu oraz możliwość awansu
3. Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy powiązany z osiągniętymi wynikami
4. Możliwość nabycia uprawnień
5. Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, pakiet MULTISPORT, świąteczne dodatki finansowe, paczki dla dzieci, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)