Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Asystent / Asystentka projektu

Control Process S.A
  • Dębno, zachodniopomorskie pow. myśliborski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- prowadzenie spraw administracyjno-organizacyjnych dużego projektu inwestycyjnego;
- koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
- odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji;
- prowadzenie dokumentacji biura, w tym archiwizacja dokumentów.
- sporządzanie rozliczeń finansowych budowy oraz raportów miesięcznych,
- przygotowywanie wniosków do zatwierdzeń materiałów przeznaczonych do zabudowy na prowadzonych Inwestycjach,
- wsparcie w kontraktacji robót oraz materiałów,
- przygotowanie i kompletacja dokumentacji powykonawczej z wykonywanych prac (technicznej oraz jakościowej).

Nasze wymagania
- wykształcenie minimum średnie,
- bardzo dobra znajomość programów: Excel, Word,
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- doświadczenie w pracy przy projektach budowlanych będzie dodatkowym atutem.