Operator wózka widłowego

  • Gryfice, zachodniopomorskie pow. gryficki

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem,MILE WIDZAINE KURSY ZAWODOWE,STAŻ PRACY W ZAWODZIE- MILE WIDZIANY
  • Inne wymagania: [Inne] : • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie oraz terminowe wynagrodzenie. • Program poleceń pracowniczych (nagroda
    za polecenie pracownika, który przepracuje w firmie 6 miesięcy) – 1.000 zł. netto. • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji
    w ramach rekrutacji wewnętrznych. • Szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe. • Świadczenia pieniężne z okazji
    Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 miesiące temu)