Pracownik biurowy - Opiekun klienta/ Przedstawiciel handlowy

Sap Renovaion Sp. z o.o.
  • Kalisz, wielkopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Zajmujemy się renowacją fortepianów i pianin od 1990 roku. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tu w Kaliszu znajduje się największa tego typu firma na świecie!
Poszukujemy osoby z Kalisza i okolic, która jako przedstawiciel SAP Renovation na rynku niemieckim będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktu, obsługę klientów współpracujących oraz pozyskiwanie nowych z tego rynku. Praca ma charakter stacjonarny w Kaliszu.
Praca na pełen etat, na umowę o pracę. Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 8:00-16:00.
Okres próbny: umowa zlecenie na okres 1-2 miesięcy. Termin podpisania umowy o pracę zależy od Twojego zaangażowania i przyswajania wiedzy dotyczącej naszych usług.
Zapewniamy narzędzia pracy takie jak: laptop i telefon służbowy.
Dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Twój zakres obowiązków:
- Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta
- Realizacja celów sprzedażowych
- Doskonalenie wiedzy produktowej
Skontaktuj się z nami, zobacz firmę, porozmawiaj 15 minut, wtedy dowiesz się wszystkiego – co masz do stracenia?
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV na nasz główny adres mailowy.
Prosimy w temacie maila wpisać: „Opiekun klienta - Niemcy”.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)