Technik/ Monter

www.hr.info.pl
  • Warszawa, mazowieckie

Inżynier

Umowa o pracę

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w przyjaznych dla środowiska rozwiązaniach z zakresu obróbki powierzchniowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik / Monter

OBOWIĄZKI:
-montaż mechaniczny oraz elektryczny urządzeń
-dodatkowe prace zlecone: pakowanie produktów wysyłkowych na magazynie; przyjęcie i odbiór towaru, pakowanie i sprawdzanie poprawności zamówień

WYMAGANIA:
-znajomość czytania schematów mechanicznych i elektrycznych
-znajomość obsługi komputera
-znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym (mile widziana -również znajomość j. niemieckiego)
-mile widziane uprawnienia elektryczne SEP 1Kw oraz obsługi wózka widłowego

PRACODAWCA OFERUJE:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego
-pracę z nowoczesnymi i zaawansowanymi technologiami
-prywatną opiekę medyczną
-ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)