OPIEKUN W DPS - Praga Targówek Białołęka Wawer Rembertów

PRM Partner Sp. z o. o.
  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi opiekuńcze. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku terapeuta dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Praca polega na codziennym wsparciu osoby niepełnosprawnej (możliwa praca również w weekendy).

Miejsce pracy (do wyboru): Warszawa – Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka, Wawer, Rembertów, Wesoła

Praca od zaraz w domach podopiecznych.

Zakres obowiązków m. in:
• wspieranie procesu leczenia,
• czynności edukacyjne.

Wymagania niezbędne:
• wykształcenie i dyplom "Opiekuna w DPS",
• min. 3 miesiące doświadczenia w pracy z osobami chorymi psychicznie lub zaburzonymi.

Wymagania preferowane:
• Trening Umiejętności Społecznych

Zapewniamy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na pełen etat, 3/4 etatu lub pół etatu),
• elastyczny czas pracy (do ustalenia z koordynatorem),
• wsparcie koordynatorów,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w stabilnej firmie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 250 25 19 lub przesyłania CV poprzez formularz. W formularzu prosimy o zawarcie informacji w jakiej dzielnicy Państwo chcieliby pracować.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)