Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

KSIĘGOWA w biurze rachunkowym

Grażyna
  • Strzelce Opolskie, opolskie pow. strzelecki

Księgowy

Umowa o pracę

Wymagania

znajomość zasad pełnej księgowości, KPIR oraz Ryczałt

znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

znajomość bieżących przepisów podatkowych, PIT, CIT, VAT, PCC oraz ustawy o rachunkowości,

umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych,

samodzielność w działaniu: księgowanie, weryfikacja dokumentacji księgowej

min. 2 letnie doświadczenie potwierdzone świadectwem pracy na stanowisku księgowy/księgowa

Zakres obowiązków na stanowisku:

obsługa klientów indywidualnych,

prowadzenie uproszczonych księgowości,

prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o. wg zasad ustawy o rachunkowości,

tworzenie list płac i deklaracji ZUS,

sporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, ZUS

Oferujemy

pracę na pełny etat w siedzibie firmy,

szkolenia stacjonarne i wyjazdowe,

praca w miłym zespole,

wynagrodzenie od 5000,00 zł brutto, w zależności od zaangażowania i wyników pracy, premie i dodatki do wynagrodzenia podstawowego,

atrakcyjne ubezpieczenie grupowe.