Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Kancelaria prawnicza zatrudni asystenta

Kancelaria Prawnicza
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa zlecenie

Stanowisko: Asystent Prawny w Kancelarii Prawniczej

Miejsce pracy: Warszawa

Umowa: cywilnoprawna

Opis stanowiska

• odbiór i wysyłka korespondencji;

• rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

• podkładanie korespondencji do akt spraw;

• prowadzenie kalendarza Kancelarii, w tym ewidencjonowanie i monitorowanie terminów prowadzonych spraw, w tym spraw sądowych;

• kompletowanie dokumentacji;

• organizacja, umawianie i koordynacja spotkań prawników;

Wymagania

• wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) -wykształcenie kierunkowe związane z zawodem sekretarki /administracją biurową będzie dodatkowym atutem;

• biegła znajomość edytora tekstów MS Word oraz dobra znajomość pozostałych aplikacji MS Office (Power Point, Outlook, Excel);

• biegła znajomość obsługi urządzeń biurowych;

• zdolność szybkiego i prawidłowego przyswajania informacji;

• wysokie zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

• wysoka kultura osobista;

• samodzielność i dynamiczność działania;

• sumienność, skrupulatność;

• asertywność;

Skontaktujemy się z wybranymi osobami w sprawie terminu rozmowy kwalifikacyjnej.