TERAPEUTA - Psycholog / Pedagog

Abateam
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

W związku rozwojem placówki przy ul. Korotyńskiego 26 a - Ochota , przedszkole dla dzieci ze spektrum autyzmu ABATEAM poszukuje osoby na stanowisko Terapeuty.

Możliwość pracy od już lub od lutego/marca

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe;
-doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu;
-umiejętność opracowywania zaleceń i programów terapeutycznych, -znajomość narzędzi do diagnozy funkcjonalnej (PEP-R oraz VB-MAPP) oraz doświadczenie w terapii behawioralnej - będzie dodatkowy atutem
-ukończenie szkoleń bazowych ABA, oraz dotyczących alternatywnej komunikacji - będzie dodatkowym atutem
-zaangażowanie;
-kreatywność;
-wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
-opcjonalnie prowadzenie terapii grupowej (grupa 4 osobowa trwająca 2 godz. - wsparcie Pedagoga lub Psychologa) i indywidualnej lub wyłącznie indywidualnej
-przygotowanie programów terapeutycznych
-monitorowanie postępów;
-dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków;
-bieżąca kontakt z rodzicami;

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze, lub na część etatu (1/2, 3/4, 5/8) na czas nieokreślony;
-możliwość rozwoju;
-finansowanie szkoleń;
-dodatkowe dni wolne;
-pakiet medyczny;
-atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o wysyłanie CV z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)