Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Specialista ds. Kadr i Administracji

TNS Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

TNS Sp. z o. w biurze firmy mieszącym się w Warszawie poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR i AMINISTRACJI

Opis Stanowiska:

- administrowanie sprawami pracowniczymi, przygotowanie ( umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja urlopów itp)

- przygotowanie i analiza raportów w zakresie wykonywanych prac

- prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej.

Wymagania

- praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- znajomość zagadnień oddelegowania pracowników do krajów UE

- min. 5 roczne doświadczenie w pracy w dziale Kadr

- dobra znajomość Płatnika oraz Microsoft Office

- mile widziana znajomość systemu kadry- płace Symfonia

- umiejętność dobrej organizacji czasu pracy, oraz komunikacji

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość podnoszenia kwalifikacji

- wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

- pracę w przyjaznej atmosferze

Proszę o dodanie klauzuli o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy oraz o zamieszczeniu informacji, że jesteśmy administratorem danych w związku z procesem rekrutacyjnym